Młoty kujące

Młot udarowy, wyburzeniowy Zipper

Młot udarowy wyburzeniowy

Wyjątkowo wysoka udarność do 65 dżuli.
W zestawie dłuto szpiczaste i dłuto proste. 
Solidna skrzynia transportowa.

Młot wyburzeniowy D25941K DeWalt

Młot wyburzeniowy kujący

Aktywny system tłumienia drgań (AVC) przy użyciu ciężaru równoważącego i tzw. pływającej
rękojeści ogranicza wibracje do poziomu 9m/s2.

Młot udarowy wyburzeniowy HEX 2800W

Młot udarowy kujący 

Doskonale sprawdza się w wyburzaniu betonu i betonu zbrojonego oraz kuciu w asfalcie.
Krótki skok tłoka o dużej średnicy zapewnia mocne uderzenie.

Młoty kujące

Wytrzymałe młoty kujące to sprzęt, który doskonale sprawdzi się w wielu pracach wyburzeniowych i przy dokonywaniu rozbiórek. To narzędzia niezbędne do wykucia niewielkiego otworu, jak i do pozbycia się całej ściany.
Dobrej jakości młoty kujące to narzędzia niezbędne w codziennej pracy osób, wykonujących roboty budowlane i remonty. Na rynku dostępne są różne rodzaje tych produktów. Można znaleźć młoty wyburzeniowe, charakteryzujące się energią udaru powyżej 20 J. Są one przeznaczone do ciężkich prac budowlanych, kucia asfaltu i betonu. Oprócz tego w sprzedaży znaleźć można młotowiertarki, dedykowane wielu zadaniom, polegającym na jednoczesnym wierceniu i kuciu. Nowoczesne młoty kujące sprawdzą się w pracy z ciężkimi materiałami. To sprzęt, który jest w stanie usunąć ściany betonowe, gipsowe, a także te wykonane z cegieł. Narzędzia te działają na zasadzie siły udarowej. Dzięki niej można swobodnie kłuć w betonie, kamieniu i innych rodzajach materiałów budowlanych. Wysokiej jakości młoty kujące są używane nie tylko do wykonywania przebić w ścianach czy w pracach wyburzeniowych, ale także do skuwania posadzek i efektywnego pozbywania się tynków oraz kafelek. Sprzęt ten jest przeznaczony także do prac rozbiórkowych, wykonywanych nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynków. Profesjonalne młoty kujące to podstawowy element wyposażenia każdej ekipy remontowej i budowlanej, chociaż sprzęt ten przyda się także amatorom, planującym samodzielne usunięcie ścian lub też wykonanie w nich otworów. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wybrać odpowiednie młoty kujące, aby sprzęt ten idealnie spełnił swoje zadanie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej, należy zwrócić uwagę na parametry techniczne tego sprzętu. Mają one wielki wpływ na wydajność pracy tych urządzeń. W naszym sklepie internetowym dostępne są profesjonalne młoty kujące o odpowiedniej konstrukcji, zabezpieczonej przed uszkodzeniami, wynikającymi z intensywnej eksploatacji.

Młoty kujące – nowoczesne narzędzia przeznaczone do prac z rożnymi materiałami

Zaawansowane technologicznie urządzenia, którymi są młoty kujące z naszego asortymentu, to sprzęt dedykowany branży budowlanej. Proponujemy urządzenia o odpowiedniej mocy, co znacznie skraca czas wykonywania konkretnego działania i nie naraża operatora na niepotrzebne wibracje czy dyskomfort związany z realizacją czasochłonnych zleceń. Wysokiej jakości młoty kujące z naszego sklepu internetowego mają moc 1200 W i częstotliwość udarów około 4000 drgań na minutę. Prędkość obrotowa tych urządzeń nie ma w tym przypadku zbyt dużego znaczenia, ponieważ znacznie mniejsze obroty, umożliwiają pokonanie większych oporów i szybsze wykonanie zleconego zadania. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są młoty kujące z wieloma dodatkowymi funkcjami. Przede wszystkim są to urządzenia wyposażone w system tłumienia drgań, swobodne ustawianie prędkości obrotowej, liczby udarów lub automatyczne programowanie parametrów technicznych. Dzięki perfekcyjnemu dostosowaniu młotów doi specyfiki wykonywanej pracy, można dokonać wierceń w każdym materiale budowlanym. Jedyne co należy zrobić, to wymienić dłuta i wiertła na te o odpowiedniej średnicy, dobranej ściśle do czasu trwania i trudności danego zadania. Młoty kujące umożliwiają swobodne wiercenie w kamieniu i betonie, a także w stali oraz w bardzo grubym twardym drewnie. Dzięki nim można drutować i wkręcać śruby bez obawy, że elementy te zostaną złamane, uszkodzone lub wykrzywione. Sprzęt ten doskonale sprawdza się na placach budowy, ponieważ jego konstrukcja i zabezpieczenia zewnętrzne, umożliwiają bezproblemowe działanie w różnych warunkach atmosferycznych.

Młoty kujące – niezastąpione przy wierceniu w kamieniu i w betonie

Elektronarzędzia, takie jak młoty kujące, są w stanie w krótkim czasie przebić ściany, usunąć posadzki, a także wywiercić otwory w materiałach utwardzanych, takich jak asfalt lub beton. Czynnikiem, który odpowiada za sprawne działanie tego typu urządzeń jest energia pojedynczego udaru. Może ona być mierzona na elemencie uderzającym, który znajduje się w tylnej części tego sprzętu. Oprócz tego energia pojedynczego udaru jest możliwa do oszacowania w trakcie mierzenia jej na końcu dłuta. Proponowane przez nas młoty kujące to sprzęt, który może być mocowany na specjalnym uchwycie typu SDS. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w urządzeniach o stosunkowo niskiej wadze, przeznaczonych do wykuwania i prac w bardzo miękkich oraz średnio miękkich materiałach. Młoty kujące z naszego sklepu internetowego są przystosowane do wielogodzinnej pracy. Sprzęt ten działa bezawaryjnie, ponieważ konstrukcja tych urządzeń jest przystosowana do dużych i regularnie pojawiających się obciążeń, wynikających z wiercenia oraz prac wyburzeniowych, dotyczących bardzo twardych materiałów lub dużej średnicy ścian. Elektronarzędzia, do których zaliczają się młoty kujące, to urządzenia znanych i cenionych marek. W naszym sklepie internetowym dostępne są atestowane i certyfikowane produkty, objęte wielomiesięcznym okresem gwarancji na ich sprawne działanie.

Młoty kujące to sprzęt niezawodny. Odpowiednio dobrane dłuta i wiertła, mogą znacznie ułatwić wykonywanie prac budowlanych, szczególnie tych ciężkich.

Młoty kujące do prac wyburzeniowych

Wysokiej jakości młoty kujące mogą znaleźć się na wyposażeniu firm budowlanych, remontowych i wykończeniowych. To urządzenia, które mogą przydać się również amatorom, samodzielnie przeprowadzającym prace w swoich domach lub mieszkaniach. 

Modne młoty kujące są bezproblemowe w obsłudze. To wysokiej jakości elektronarzędzia, stworzone z najwyższej jakości materiałów. Daje to gwarancję ich efektywnego działania i trwałości. Polecane przez nas młoty  są odporne na liczne przeciążenia mechaniczne, jakie pojawiają się w trakcie wykonywania prac  wyburzeniowych. Posiadające wymagane atesty i certyfikaty młoty kujące z naszego asortymentu, mogą przydać się do również do różnego typu prac remontowych i budowlanych, prowadzonych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. To sprzęt zabezpieczony przed działaniem negatywnych warunków atmosferycznych. Oferowany przez nas sprzęt zapewnia intensywną, wielogodzinną pracę z dużą mocą. Młoty kujące z naszego sklepu internetowego znajdują zastosowanie w profesjonalnych i amatorskich pracach ogólnobudowlanych czy rozbiórkowych, prowadzonych w rożnego typu budynkach, zarówno przemysłowych, jak i mieszkalnych. Oferowany przez nas sprzęt jest projektowany i tworzony z użyciem innowacyjnych technologii. Stanowi to gwarancję jego maksymalnej wydajności, jak również efektywności działania. Sprzęt ten ma bardzo krótki czas skoku tłoków o optymalnej średnicy, co zapewnia precyzyjne, mocne uderzenie. 

Młoty kujące do prac wyburzeniowych

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są młoty wyburzeniowe. To efektywne w działaniu elektronarzędzia spełniające wszystkie wymagane normy Unii Europejskiej, co potwierdza ich wysoką jakość. Sprzęt ten ma przemyślaną budowę. Składa się on z mocnych podzespołów, odpornych na korodowanie lub  też inne czynniki zewnętrzne. Polecane przez nas młoty wyburzeniowe wyróżniają się łatwą obsługą. Sprzęt ten charakteryzuje się idealnym stosunkiem mocy do niskiej wagi. Posiada on dodatkowo bardzo wysoką energię wydmuchu i niski poziom emitowanego hałasu. Rekomendowane przez nas młoty wyburzeniowe mogą mieć wewnętrzne elementy składowe, które zostały zatopione w oleju hydraulicznym, co wpływa na ich trwałość i eliminuje potrzebę regularnej konserwacji lub przeglądów okresowych. Układ hydrauliczny, który mają młoty wyburzeniowe jest w 100% zamknięty. Dzięki temu z wnętrza tych wysokiej klasy elektronarzędzi, nie wydobywają się żadne mgły olejowe, mogące negatywnie wpływać na samopoczucie operatora tego typu sprzętu. Wysokiej jakości młoty wyburzeniowe są wyposażone w solidne uchwyty antywibracyjne. Elementy te skupiają całą energię pochodzącą z uderzenia na sobie, zapewniając wysoki komfort użytkowania.

Walizkowy młot udarowy

Młot udarowy może być obsługiwany przez jednego operatora. To urządzenie, które jest przystosowane do działania w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.  Polecane przez nas narzędzie zostało przystosowane, zarówno do lekkich, jak i ciężkich prac wyburzeniowych, budowlanych lub remontowych. Młot udarowy z naszego sklepu internetowego jest wyposażony w odpowiednio dobrany system blokowania, który eliminuje wbijanie końcówki w trakcie wykonywania prac na wszelkiego typu powierzchniach. W pracach rozbiórkowych i wykończeniowych przyda się walizkowy młot udarowy. Tego typu elektronarzędzie jest dostępne w naszym sklepie internetowym, w bardzo korzystnej cenie. Jego wysoka jakość jest potwierdzona licznymi badaniami, przeprowadzanymi w niezależnych ośrodkach. Polecany przez nas młot przeszedł też testy wytrzymałościowe, wykonywane regularnie w innowacyjnych laboratoriach. Dostępny w naszej ofercie młot udarowy to sprzęt znanej i cenionej firmy. Posiada on odpowiednio wykonany uchwyt, co podwyższa komfort jego obsługi, nawet przy bardzo dużym obciążeniu. 

Dostępne z akcesoriami młoty kujące

Proponowane przez nas młoty kujące posiadają wysoką energię udaru. To sprzęt wyposażony w niezawodny system antywibracyjny. Polecany przez nas młot może być przechowywany w mocnej walizce transportowej z dodatkowym schowkiem na niezbędne akcesoria, co pozwala na zabieranie go w dowolnie wybrane miejsce. Oferowane młoty kujące mogą przydać się, również do bardzo ciężkich prac wyburzeniowych. Umożliwiają efektywne dłutowanie, jak również rozłupywanie czy wyburzanie wszelkiego typu konstrukcji, wykonanych z materiałów budowlanych w postaci cegły, betonu lub cementu. Warto zwrócić uwagę na młoty kujące, przeznaczone do lżejszych prac. Sprzęt ten może mieć dodatkowe  wyposażenie w postaci szpiczaka, a także solidnej rękojeści, smaru regenerującego w tubce, sukna maszynowego, a także walizki narzędziowej. Rekomendowane przez nas młoty kujące objęte wieloletnią gwarancją producenta na ich bezawaryjne działanie. Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się bardzo niską wagą i trwałą obudową. Sprzęt ten posiada kompaktowe wymiary, co usprawnia prace prowadzone na wysokościach, miedzy innymi na rusztowaniach. 

Prace rozbiórkowe, a także wyburzeniowe czy ogólnobudowlane muszą odbywać się przy użyciu najlepszego sprzętu. Zadanie to doskonale spełnią młoty kujące renomowanych producentów. 

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij